KOSZ poprawi i uprzyjemni życie w Twojej szkole!

KOSZ został stworzony aby wyręczać, pomagać oraz przyśpieszać pracę i komunikację w tak skomplikowanym organiźmie jakim jest szkoła. Osoby zarządzające szkołą, nauczyciele, rodzice i uczniowie - każda z tych grup dostaje proste narzędzie za pomocą którego mogą efektywniej się komunikować...

KOSZ potrafi wspomóc pracę Sekretariatu, pomoże nauczycielom we wpisywaniu obecności, ocen i śledzeniu postępów w nauce uczniów. Rodzice otrzymają świetne narzędzie, które pomoże im w dowiadywaniu się o tym jak w szkole radzi sobie ich pociecha, jak i kiedy mogą się umówić z wybranym nauczycielem na zebranie oraz jakie  wyglądają oceny ich dziecka.

 

Uczniowie mają w jednym miejscu swój plan zajęć z salami i godzinami informacje na temat klasówek, prac domowych oraz materiałów związanych z ich przedmiotami.

 

Każda osoba, która korzysta z KOSZa może uzyskać do niego dostęp 24 godziny na dobę 365 dni w rok z dowolnego miejsca na ziemi za pomocą przeglądarki internetowej. Nie trzeba tworzyć żadnych kopii, instalować dodatkowego oprogramowania.